Podpůrné metody

Speciálně pedagogicko-poradenské centrum expres

! Termíny expres do týdne až čtrnácti dnů !

Pomůžeme Vám!

Naše nově založené pedagogicko-poradenské centrum nabízí nejen odborné vyšetření a poradenství, ale především řešení, jak s dítětem pracovat doma a jak mu pomoci, aby se zbavilo špatných pocitů ze školního neúspěchu.

Provádíme přímou edukaci s dětmi a učíme ji i Vás, rodiče.

Pomáháme vykomunikovat případné problémy se školním zařízením.

Vyznáme se v nejnovější školní legislativě, pomáháme s problémy, vzniklými na základě nevhodně uchopené inkluze.

 

Společnými silami najdeme způsob, jak zajistit, abyste Vy i Vaše dítě byli zase šťastní!

Mgr. Eliška Konrádová - vedoucí poradny, speciální pedagog, etoped, logoped - tel.: 739 371 248

Mgr. Barbora Bučková - speciální pedagog, logoped, surdoped - tel.: 739 371 089

Paed.Dr. Daniela Vaškebová - EEG biofeedback 

PHDr. Ivan Nedoma - klinický psycholog, klinický psychodiagnostik, specialista na psychoproblematiku dětí od 13 let

 

 

Másáže a terapie

 

Klasická relaxační masáž 

Masáž přináší uvolnění celému tělu po fyzické i psychické stránce. Navozuje pocit klidu a pohody, pomáhá od bolesti a příznivě ovlivňuje celkové pozitivní naladění člověka.

Masáž je vhodná při těchto potížích: 

 

Baňkování, Gua Sha

Klasická relaxační masáž je doplněna použitím baněk, s jejichž pomocí se vytváří podtlak, který zintenzivní účinek masáže. Působí více do hloubky, postižená místa se lépe prokrví a uvolní, což napomáhá odplavení nahromaděných toxinů.

Masáž je vhodná při těchto potížích:

 

Aroma masáž

Je klasická relaxační masáž doplněna o účinky éterických olejů, které jsou při masáži použity. Díky nim dochází k většímu fyzickému i psychickému uvolnění a účinek masáže je zvýšen léčivou silou bylin.

Masáž je vhodná při těchto potížích:

 

Breussova masáž

Je jemná energetická masáž páteře s regeneračními účinky. Speciální olej vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení i okysličení jednotlivých obratlů. Ulevuje od bolestí a pomáhá s onemocněními páteře.

Masáž je vhodná při těchto potížích:

 

Masáž proti celulitidě

Při masáži se speciálními hmaty uvolňují tukové buňky, což zlepšuje podkožní metabolismus, krevní oběh a odvod toxických látek z těla. Ozónový zábal na konci masáže regeneruje buňky.

Masáž je vhodná:

 

Manuální Lymfatická masáž

Je jemná hmatová masáž ovlivňující lymfatický systém. Má Hluboce sedativní, analgetický a spasmologycký efekt na krevní a lymfatický oběh. Může být kombinovaná s lymfatickými, fyzikálními terapiemi a cvičeními.

Manuální lymfatická masáž u různých chorob:

 

Medová masáž 

Je detoxikační masáž, při níž díky účinkům včelího medu a speciálním kompresním masérským hmatům, dochází k uvolnění škodlivých toxinů z tkání a jejich odstranění.

Masáž je vhodná při

 

Kraniosakrální Biodinamika  

Je jemná manuální technika vhodná při řešení nejrůznějších problémů a bolestí spojených s pohybovým aparátem a dále také při různých dysfunkcích orgánů. Posiluje organismus a podporuje jeho odolnost vůči nemocem.

Masáž je vhodná při těchto potížích:

 

BachovY KvětovÉ ESENCE

Tvoří ji 38 výtažků z různých květů a rostlin, které se naředí k užívání dle problémů klienta. Pomáhá člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost a samoléčení organismu.

Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Pomáhají lidem ke komplexnímu pohledu na věc a způsobují, že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům. Esence nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobili. Různé fobie, strachy ze známých i neznámých věcí. Agrese, beznaděj, apatie, anorexie, agorafobie (strach z vycházení ven), arogance, autorita (podléhání i přehnané prosazování), bezvědomí, brutalita, bázlivost, beznaděj, cestování (zvracení, strach, panika, hysterie, cestovní horečka), ctižádost, deprese, entuziasmus, emoce, energie (málo i moc), egocentrismus, fobie, frustrace, hrůza, hysterie, hubnutí, hněv, cholerismus, ješitnost, kožní potíže (ekzém, kopřivka, svědění), kousnutí (hmyzem, zvířetem), klaustrofobie, kouření (při odvykání, komplex, krize, kousání nehtů, letargie, majetnické chování, melancholie, manipulativní chování, masochismus, myšlenky (kolotoč, nejdou zastavit, na násilí, opakující se), nesnášenlivost (zvířat, lidí, léků, změn), neklid, nejistota, nervozita, netečnost, neposlušnost, napětí, nesoustředění, náladovost, noční můry, násilí, nenávist, nespavost, odtažitost, osamělost, otupělost, ovlivnitelnost, opakované problémy, obavy, očekávání (přehnané), odstup, osamění, panika, pesimismus, paralýza, podrážděnost, psychomotorické záchvaty, přecitlivělost (na pohledy, zvuky, doteky, potravu, horko, chlad, vlhko, déšť, trávy), připoutanost, roztěkanost, roztržitost, revma, rezignace, strach (například ze smrti, z lidí, o blízké, z nemocnice, ze zvířat, z cestování, z neznámých věcí, z uzavřených prostor, ze selhání, ze známých věcí, z chození ven, z létání, panický, extrémní), sebedestruktivní chování, smutek, stesk, stěhování, stres, spánek (problémy s usínáním, se vstáváním, probouzení se v noci), smutek, samolibost, šok, špatné soustředění, šikanování, týrání (před jakkoli dlouhou dobou), tvrdohlavost, únava, upjatost, úzkost, uvolnění, uzavřenost, upozorňování na sebe, vyčerpání, výdrž, výkyvy nálady, vzdorovitost, vnitřní klid, záchvaty (psychomotorické, vzteku), zhroucení, zlozvyky, zmatenost, zklamání, zármutek, zuřivost, závist, závislost, zlomyslnost, změny, zkoušky, žárlivost, atd.

Díky kombinaci bylin je možno namíchat kapky na podporu léčení každé nemoci či řešení každého životního problému

Ladislav Kabelka tel.: 737 906 501 email: ladslav.kabelka@gmail.com

 

 

ADHD porucha pozornosti s hyperaktivitou
ADD porucha pozornosti bez hyperaktivity
Alzheimerova choroba
Autismus
Bolesti hlavy
Bolesti zad
Celostní medicína
Demence
Deprese
Dysgrafie
Dyslexie
Dysortografie
Fobie
Hyperaktivita
Inkontinence
Koncentrace
Lehká mozková dysfunkce (LMD)
Migréna
Nespavost, noční děsy
Neurologie pro děti i dospělé
Panika
Pomalý, proměnlivý reakční čas
Poruchy koncentrace
Poruchy paměti
Poruchy pozornosti
Poruchy spánku
Prof. biofeedback pro sportovce
Psychiatrie - hypnóza
Psychologie
Rodinná terapie
Roztroušená skleróza
Spánek
Stresová porucha
Vývojové vady řeči
Závratě
Zranění mozku

Copyright 2015 NeuroBioFeedback.cz. | webmaster > ex-press.cz